Гурток "Мовні перлини"

«А у моїй хаті гості на порозі»

Мета: розширювати знання учнів про правила поведінки в гостях та правила гостинності; формувати навички правильної поведінки за столом; з'ясувати обов'язки культурного гостя та господаря, норми їх поведінки; учити дотримувати правил увічливості під час вітання, знайомства та перебування в гостях; виховувати культуру поведінки, гостинність.

09:46 20.10.2021

"Хліб усьому голова"

Мета:: систематизувати і закріпити знання  дітей про вирощування та використання хліба, активізувати словник дітей прислів’ями.  Формувати уявлення про послідовну появу хліба на шляху: земля, зерно, колосок, мука, тісто, хліб. Виховувати патріотичні почуття до рідної землі, бережливе ставлення до хліба, прищеплювати любов та повагу до професі ї хлібороба.

09:45 20.10.2021

Хвала рукам, що пахнуть хлібом.

Мета: розширювати і закріплювати уявлення дітей про послідовність процесів вирощування хліба; про професії людей, про те, що хліб — найцінніший продукт харчування, що для його одержання потрібно докласти багато зусиль; навчати цінувати працю хліборобів; берегти хліб; виховувати повагу до людей, які вирощували хліб.

14:01 18.10.2021

Це моя Україна, це моя Батьківщина!!!

Мета: поглиблювати знання дітей про рідний край, про Батьківщину. Формувати поняття «Батьківщина», «Україна-держава». Розвивати вміння логічну граматично правильно виражати свої думки. Виховувати почуття любові до рідної землі, рідної мови, до свого народу почуття гордості.

13:18 18.10.2021

Ким бути?

Програмовий зміст • зв’язне мовлення: удосконалювати уміння складати розповіді і розповідати їх від першої особи; стимулювати вживання прислів’їв; вчити розуміти їх і пояснювати зміст; • звукова культура: закріплювати вміння добирати слова-назви професій на заданий звук; розширювати уявлення дітей про професії, їх значення; виховувати інтерес і повагу до трудівників, бажання працювати; розвивати логічне мислення, вміння доводити свою точку зору.

09:33 16.10.2021