Гурток "Мовні перлини"

Це моя Україна, це моя Батьківщина!!!

Мета: поглиблювати знання дітей про рідний край, про Батьківщину. Формувати поняття «Батьківщина», «Україна-держава». Розвивати вміння логічну граматично правильно виражати свої думки. Виховувати почуття любові до рідної землі, рідної мови, до свого народу почуття гордості.

13:18 05.10.2022

«Природа твій друг – коли ти добре знаєш її».

Мета: ознайомити дітей з небезпечними природними об’єктами. Вивчити правила безпечної поведінки в природі. Дати знання про безпечне перебування на сонці, правила поведінки з комахами, свійськими та бездомними тваринами. Дати знання про їстівні та отруйні гриби, отруйні рослини. Виховувати допитливість, інтерес до природи. Розвивати увагу, свідоме розуміння правил безпечної поведінки в природі.

11:13 05.10.2022

Лічилка в грі допогає.

Своєрідним вступом до колективних дитячих ігор є лічилки – мініатюрні вірші з чітким ритмом і повною римою; вони допомагають визначити роль учасників гри чи розміщення їх за групами. Виконуються лічилки, як правило, речитативом. Авторами і виконавцями лічилок є самі діти.

12:25 28.09.2022