Правила поведінки здобувачів освіти

1. Правила поведінки учнів базуються на чинному законодавстві України.

2. Учень приходить до школи за 10-15 хв. до початку навчальних занять, займає своє робоче місце, готує все необхідне навчальне приладдя до уроку.

3. Школа – територія, на якій не місце будь-яким видам зброї, в тому числі ножам, вибуховим, вогненебезпечним речовинам, алкогольним напоям, цигаркам, наркотикам, токсичним речовинам.

4. Йти зі школи та її території можна лише з дозволу вчителів або медичної сестри (попередньо узгодивши з батьками).

5. Учні поводяться ввічливо, піклуються про молодших школярів.

6. У школі учні поводяться гідно та поважають честь і гідність людей, які знаходяться поруч.

7. Учні бережуть майно школи, дбають про чистоту та порядок на території школи.

8. Цькування, бійки, залякування та знущання, лихослів’я та знущання над людиною є неприпустимими формами поведінки у школі та за її межами.

9. Учень виконує домашні завдання, готується до уроків.