Ось і настав Валентинів день

Дата: 14.02.2022 16:42

14 лютого в закладі освіти для учнів початкових класів  проведено  захід “ Ось і настав Валентинів день» , метою якого було ознайомити учнів з історією свята, виховувати почуття дружби, поваги одне до одного.

Спочатку школярі подивилися відеоролик про легенду започаткування цього свята та традиції святкування в інших країнах. Розгадували ребуси, виготовили браслетики та створили валентинки для своїх рідних і друзів. Всі  разом  діти грали в ігри: «ІнтуЇція»,  «Любов – це…», «Кому пощастить». Час промайнув весело і цікаво.

Для дев'ятикласників проведена інформаційна онлайн-година «День Святого Валентина», під час якої учні обговорили особливості свята, переглянули змістовну презентацію  та продемонстрували власноруч виготовлені валентинки.