Наша Соборна Україна

Дата: 21.01.2022 17:39

Державне свято День Соборності України у закладі освіти відзначили урочисто та патріотично. Для учнів початкової школи були проведені тематичні заходи національно-патріотичного спрямування: інформаційна хвилинка «Єднання заради свободи», гра з лего «Так чи ні», «Наша Соборна Україна». Діти розгадували філворд, створили ланцюжок побажань Україні, провели цікаву гру «Квітник слів – символів України» та переглянули відео «День Соборності України».

Класними керівниками 5-10 класів проведено інформаційні та виховні години, під час яких обговорили історичну подію, переглянули презентацію та відеоролик про факт злуки українського народу,  взяли участь у флешмобі «Україна очима дітей».

Під час свята діти згадали важливий момент історичного минулого - День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України.