"Космос"

Що можна побачити в космосі? Чому зірок не видно вдень? Чи можливе на Землі життя без Сонця? Як людина підкорює космос? Як я уявляю інші планети? Ці, та багато інших запитань ставлять вихователям наші малюки. Щоб збагатити та розширити їх знання сьогодні спілкувались з дітьми про важливість польотів у космос, про людей, які готують ці польоти, про космонавтів і тих, хто чекає їх на Землі. Була запланована та організована робота через різні форми: бесіди “Космос”, "Що я знаю про нашу планету Земля" ; перегляд цікавих пізнавальних відео, презентацій про Космос. Зважаючи на те, наскільки Всесвіт є безмежний, цікаві та найдивовижніші факти будуть поповнюватися.

13:14 19.04.2023

"Планети"

Слово «планета» у перекладі з грецької мови означає «блукаюче світило». Ще у сиву давнину жерці, спостерігаючи за положенням зірок на небі, помітили яскраві світила, що змінювали своє положення відносно зірок. Відтак планети не мають певного місця на небі, вони постійно обертаються навколо Сонця. Небесне світило разом з усіма планетами називаються Сонячною системою.

10:25 17.04.2023

Дидактична гра

Дидактична гра "Що зайве?" Ця гра допомагає развинути логічне мислення малюка та закріпити знання з вивченої теми.

10:16 22.03.2023

Міжнародний день щастя

Прагнення до щастя є найважливішим бажанням кожної людини на Землі!Щастя – це начебто просто, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посади чи інші зовнішні ознаки. Щастя – це спосіб мислення, задоволення від життя, людяність. У кожного – своє задоволення. Свої мрії, які здійснюються. Свої пристрасті й захоплення. Свої миті радості. Ми всі – різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об’єднує нас. 20 березня  вихователі разом із дошкільниками, під час ранкової зустрічі ,  поринули в уявну подорож "Краплинками щастя " . Послухали та обговорили оповідання  В.Сухомлинського " Що таке щастя ?".

09:36 20.03.2023

День Святого Валентина

День Святого Валентина - це свято любові, миру, доброти. У цей день близькі та рідні бажають один одному міцного здоров’я та щастя. До подарунків на це свято тільки одна вимога: вони повинні мати форму сердечка. На передодні цього свята діти разом з батьками готували своїм рідним валентинки. Це стало гарною традицією, коли щороку з великим задоволенням малюки дарують своїм рідним власноруч виготовлені листівки у вигляді сердець.

12:47 14.02.2023