Правила поведінки здобувача освіти в закладі освіти

Рішенням педагогічної ради

протокол від 17.03.2023 № 6

Правила поведінки

здобувачів освіти в закладі освіти

1.Здобувачі освіти приходять до закладу освіти за 15 хвилин до початку занять, чисті та охайні. При вході до школи дотримуються правил ввічливості.

2.Забороняється приносити на територію закладу вибухові та вогненебезпечні предмети й речовини, зброю, газові балончики, спиртні напої, наркотики, інші одурманюючі речовини та отрути тощо.

3. Забороняється залишати територію закладу під час освітнього процесу без дозволу адміністрації закладу. В разі пропуску навчальних занять учень повинен надати довідку від лікаря або документ, який засвідчує причину відсутності на заняттях.

4.До початку уроку учні вчасно готують все необхідне приладдя.

5. Здобувачі освіти під час уроку дотримуються дисципліни та порядку, не займаються справами, які не стосуються освітньої діяльності.

6. Користуватися мобільними телефонами здобувачам освіти дозволяється лише тоді, коли цього вимагає освітня діяльність.

7.Здобувачі освіти проявляють повагу до старших, піклуються про молодших.

8.Учні бережуть майно закладу, охайно ставляться як до свого, так і до чужого майна.

9.На перервах учням забороняється бігати сходами, знаходитися поблизу вікон, штовхати один одного, кидатися предметами й застосовувати фізичну силу для вирішення будь – якої проблеми.

10.Здобувачі освіти повинні виконувати вимоги чергового вчителя й чергових учнів.

11.Здобувачі освіти повинні підтримувати чистоту в коридорах, їдальні, туалетних кімнатах, на шкільному подвір’ї.

12.Після закінчення уроків чергові прибирають закріплену за класом класну кімнату.