A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Байрацький ліцей Липоводолинської селищної ради Сумської області

Корисні сайти для батьків та дітей

Youtube - канали українською мовою з розвиваючим відео для дітей

1. "З любов'ю до дітей" -https://www.youtube.com/user/SonechkoProject    
Лідер серед каналів даного формату, багато розвиваючих мультфільмів, уроків, казок  та дитячих пісень українською мовою. Весь матеріал зручно поділений на групи.

2. "Малятко ТV " - https://www.youtube.com/user/malyatkotv/
На каналі розміщено багато дитячих пісень: колискові, розвиваючі, караоке пісні та пісні дитячих колектививів. Розвиваюче відео для наймолодших діток.

3. "Освіта дитини 21 століття"-
https://www.youtube.com/channel/UCYEA0vxmjI8FynI4QRqf64g 
Метою цього каналує було створення єдиної бази, яка міститиме україномовні повчальні казки, мультфільми.

4. "Садочок ТБ" -
https://www.youtube.com/channel/UChh2l32CppPIShTYZ0Hwemw/featured

На каналі зібрані розвиваючі мультфільми українською мовою та казки про тварин

5."Совенята розумники"-

https://www.youtube.com/channel/UCS81X0lrfEfa9RynMPoL..  - це український дитячий мультик, втілений командою волонтерів як інтернет-проект. Мультик розрахований на тих батьків, які б хотіли показати своїм діткам короткий навчальний мультик українською мовою. У кожному відео совенята дають можливість своїм маленьким глядачам дізнатись щось нове.

6. Розвивальні мультфільми українською мовою -  https://www.youtube.com/watch?v=lCi1uJ7bBSQ

Перелік дитячих сайтів на допомогу батькам

1. "Сорока - ворона" soroka-vorona.info – сайт присвячений темам навчання, виховання та розвитку дітей різного віку. Може бути цікавим для дітей, батьків та педагогів.

2. "Соняшник" – http://sonyashnik.com - розваги для дітей: книжки, аудіо, відео, ігри.

3. «Казкар» - http://kazkar.info/ - зібрання найкращих казок з усього світу: англійські, німецькі, французькі, індійські та наші рідні українські казки. Не забули і про великих казкарів: Шарль Перро, брати Гримм, Леся Українка.

4. «Нашим діткам» - http://www.nosiki.cv.ua/ - матеріали для раннього розвитку дітей, музичні альбоми дитячих гуртів та виконавців, «мінуси», ноти, музичні сценарії до дитячих свят та ранків, матеріали для розвитку творчих здібностей, кліпи з мультиків (пісеньки), багато книжок, журналів для дітей, казки від сучасних авторів, загадки та віршики на будь-які теми (також англійською).

5. Дитячий портал «Пустунчик» https://pustunchik.ua/ - фоно- та відеотека українською мовою. Завдання у вигляді вікторин та тестів.

6. Музичний сайт для дітей «Музична абетка» http://muzabetka.com.ua - збірка музичних треків, нотна грамота, музичний словник, методичні рекомендації із музичного виховання, музичні ігри.

7. «Країна міркувань» - http://www.child-thinking.com.ua - на сайті розміщено завдання, які розвивають просторове мислення, увагу, пам'ять та логіку.
8. «Розвиток дитини» - https://childdevelop.com.ua/ - підбірка матеріалів для відповідальних батьків та вихователів: виховання та психологія дитини, дошкільне виховання освіти, підготовка до школи, розваги, дипломи, нагороди тощо.

Для дітей дошкільного віку розроблені відповідні ресурси, за допомогою яких батьки мають можливість займатися з малюками:

- 50 обов’язкових завдань для дошкільника на карантині: http://osvita.ua/school/63379/ fbclid=IwAR3lxL0a7sMHI9OygbCvh68vKwcDDhYUL2t5mISuDUrsgqAsD7aa3CcP-SA

Сайт віртуального закладу дошкільної освіти "Дивокрай"http://dyvokray.org.ua/

- Картотека рухливих ігор для дошкільників: https://vseosvita.ua/library/kartoteka-ruhlivih-igor-dla-doskilnikiv-229560.html?fbclid=IwAR2TwM_5YLAa2m-wg58W3cZyb6iUM7Sb3aisVDHev8P6GiI4OQC2bmodgrc

- Перший український сайт для батьків та дитячих психологів «Дитячий психолог»: https://dytpsyholog.com/

Заняття з розвитку мовлення дітей раннього віку: https://www.pedrada.com.ua/article/1987-rozvitok-movlennya-dtey-rannogo-vku?fbclid=IwAR1DWy1VJ9E9iED_F4PLqnapbuKRpF5oltDRSFw6Z6sNgzm4vdzigR9QwFI

                                                                             

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора