A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Байрацький ліцей Липоводолинської селищної ради Сумської області

Національний проєкт "Безпечна країна"

Міжнародний благодійний фонд "Допомоги постраждалим внаслідок ДТП" більше 10 років працює у сфері безпеки дорожнього руху в Україні, допомоги тим, хто постраждав в ДТП, а найголовніше – над попередженням дорожньо-транспортної аварійності та численних людських втрат на дорогах.

Основна мета є організація різноманітних проєктів та заходів з популяризації важливості дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорогах серед громадськості, а також допомога тим, хто постраждав в дорожньо-транспортних пригодах.

Національний проєкт «Безпечна країна» створений з однією метою – вже сьогодні змінити Україну, зробити її більш комфортною, привабливою і безпечною як для нас, українців, так і для наших гостей. Проєкт засновано Міжнародним благодійним фондом «Допомоги постраждалим при ДТП». «Безпечна країна» – це ряд напрямків, кожне з яких вимагає негайного втручання і рішучих дій. В першу чергу проєкт виділяє:

1. Безпека дорожнього руху, зниження смертності та травматизму на дорогах

2. Екологічне середовище – наше ставлення до довкілля

3. Навички поведінки в екстрених ситуаціях

4. Викорінення булінгу та некоректного ставлення викладачів і вчителів до дітей

Мета проєкту – створити безпечну країну для кожного!

Безпечна країна

«Безпечна країна очима дітей»: Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» презентує соціальні відеоролики та світлини, створені дітьми

У період війни безпека громадян, у тому числі на дорогах, не втрачає актуальності та набула нових викликів. Зокрема, пошкодження доріг, встановлення блок- постів та відсутність вуличного освітлення через обстріли стали факторами, які змусили переглянути підходи до організації дорожнього руху на місцях. За даними Нацполіції України, кількість дорожньо-транспортних пригод, у тому числі резонансних, за період военного стану відносно зменшилася порівняно з аналогічним періодом минулого року, проте на фоні воєнних подій патрульними спостерігається часте ігнорування правил дорожнього руху як з боку водіїв, так і інших учасників дорожнього руху.

З метою популяризації дотримання правил дорожнього руху серед дітей і дорослих та збереження людських життів, Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» у рамках Національного проєкту «Безпечна країна» демонструє українцям світлини та відеоролики «Безпечна країна очима дітей».

Соціальні відеоролики «Безпечна країна очима дітей» створені дітьми – учасниками щорічного Всеукраїнського молодіжного конкурсу фото- та відеоробіт «Безпечна країна». Соціальні відеоролики з питань безпеки дітей на залізниці створені за сприяння ПАТ «Укрзалізниця».

Контент орієнтований в основному на молодь та стосується правил безпечного поводження на вулицях, дорогах, залізниці, пересування транспортом, необхідності використання світлоповертальних елементів у темний час доби, а також популяризації актуальних наразі навичок надання домедичної допомоги серед населення.

На сайті Фонду www.dopomogadtp.com, у розділі «Соціальна реклама», можна ознайомитися з роботами «Безпечна країна очима дітей», створеними дітьми.

Молодь за безпеку дорожнього руху

Будь помітним на дорозі

Безпека життєдіяльності: знаємо та діємо

Моя безпечна країна: майбутнє

Безпека на залізниці

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора