Подорож у країну Вітамінія

Дата: 22.04.2021 10:21

Фото без описуУ дошкільному підрозділі проведено пізнавальний захід «Гра - подорож у країну Вітамінія». Свою мандрівку діти розпочали зі станції  «Вітамінна», де малеча не тільки ознайомилися з вітамінами, а й дізналися, в яких продуктах харчування вони є. На наступній станції «У грядці на грядці» дітлахи в ігровій формі згадували, де ростуть фрукти та овочі — основне джерело вітамінів. Зіграли в гру «Що яким буває?», де діти пригадали форми та кольори вітамінних продуктів. На станції «Так, Ні» дошкільники уважно слухати та відгадувати,  що можна їсти діткам, а що небезпечне для їхнього здоров’я. Всі чудово справилися з цим завданням. Малеча весело та активно відповідали на запитання, дізналися найголовніше - про  користь різних продуктів харчування.