Всеукраїнський Олімпійський тиждень

Дата: 15.10.2020 10:47

Фото без описуУ рамках  Всеукраїнського Олімпійського уроку та Всеукраїнського Олімпійського тижня в навчальному закладі   проведено  інформаційну годину  «Спортивні тріумфи України за 28 років незалежності»,  де вчитель фізичної культури  Гапич В.М. розповів учням про перемоги українських спортсменів на Олімпійських іграх.  У 8 класі відбувся  «Олімпійський урок»,  під час якого школярі  імітували Олімпійські ігри, намагалися бути в ролі справжніх олімпійців. Учні навчального закладу ознайомилися з виставкою періодичної преси та  літератури «Олімпійське сузір’я », яку підготувала шкільний бібліотекар Руденко Л.В.

Завершальним етапом тижня стала  спортивно -розважальна гра «Веселі старти», під час якої учні виявили гарну швидкість, витривалість, кмітливість. Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій від проведених заходів.