До уваги здобувачів освіти Байрацького НВК!

Дата: 06.01.2021 12:23

Фото без описуУ зв'язку з тим, що з 8 до 24 січня 2021 року в Україні запроваджуються посилені карантинні обмеження, у закладі буде організовано освітній процес із використанням технологій дистанційного навчання. Відповідно до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, який набрав чинності з 01 січня 2021 року, з метою збереження здоров'я учнів рекомендуємо комплекси вправ із рухової активності та комплекс вправ гімнастики для очей, розміщені у рубриці «Безпека і здоров'я».

Вимоги до організації роботи з технічними засобами навчання

8. При використанні технічних засобів навчання (далі – ТЗН) під час проведення навчального заняття потрібно чергувати види навчальної діяльності. Безперервна тривалість навчальної діяльності з ТЗН упродовж навчального заняття повинна бути: для учнів 1 класів – не більше 10 хвилин; для учнів 2 – 4 класів – не більше 15 хвилин; для учнів 5 – 7 класів – не більше 20 хвилин; для учнів 8 – 9 класів – 20 – 25 хвилин; для учнів 10 – 11(12) класів на 1-й годині занять до 30 хвилин, на 2-й годині занять – 20 хвилин. При здвоєних навчальних заняттях для учнів 10 – 11(12) класів – не більше 25 – 30 хвилин на першому навчальному занятті та не більше 15 – 20 хвилин на другому навчальному занятті.

9. Після занять із застосуванням ТЗН проводяться вправи з рухової активності та вправи гімнастки для очей. Комплекси відповідних вправ наведені у додатку 3 до цього Санітарного регламенту.