Сучасний урок - основа ефективної та якісної освіти

Дата: 22.03.2024 12:37

22 березня  2024 року в закладі освіти проведено засідання  методичного об'єднання вчителів початкових класів та вихователів. У ході засідання  педагоги обговорили тему «Сучасний урок: вимоги, проблеми, шляхи удосконалення». Заслухали  доповідь  «Сучасний урок: основні вимоги, форми, технології» , переглянули презентації «Педагог сучасності: компетентності вчителя ХХІ століття» та  «Нестандартні форми роботи  на уроках в НУШ». Учителі початкових класів та вихователі дошкільного підрозділу  обговорили ефективні форми роботи для активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках. Особливу увагу звернули на використання інтегрованих завдань, інтерактивних ігор, вправ, інтернет-ресурсів, створених для підтримки вивчення предметів у Новій українській школі, адже сучасна освіта – це співпраця сучасного креативного вчителя й активного учня, в діяльність яких долучаються сучасні технології. Засідання пройшло в творчій та доброзичливій атмосфері, яке надихнуло учасників на  застосування отриманого досвіду на практиці, для розвитку здібностей і навичок своїх учнів, для формування якостей, які необхідні учням для того, щоб бути успішними в сучасному житті.