Тиждень фінансової грамотності

Дата: 03.04.2023 12:39

Фото без описуЗ метою розвитку фінансової свідомості здобувачів освіти, формування необхідних знань та вмінь для прийняття розумних та зважених  рішень щодо  досягнення фінансового добробуту в закладі проведено Тиждень фінансової грамотності. Учні ліцею із задоволенням узяли участь у різноманітних заходах. Школярі початкових класів переглянули мультфільм «Абетка грошей – що таке гроші», прослухали та обговорили аудіоказку «Гроші не ростуть на дереві», грали в рольові ігри «Продавець – покупець», «Малі бізнесмени». Десятикласники переглянули пізнавальне відео «Безпека у геймінгу», під час якого дізналися про безпечні правила онлайн-ігор, обговорювали умови виникнення національної валюти та створили колаж «Цікаві факти про гривню». Як ми ставимося до грошей, керуємо фінансами, плануємо майбутній добробут?  Чи знаємо ми історію гривні? Портрети яких видатних діячів зображено на українських банкнотах? На ці та багато інших запитань шукали відповіді учасники вікторини"Історія держави в національній валюті". І хоча до бізнес ідей справа так і не дійшла, учні 5-9 класів впевнилися – фінансова грамотність – одна з ключових компетентностей, яка необхідна кожній людині для успішної життєдіяльності.