До уваги батьків майбутніх першокласників 2023/2024 навчального року!

Дата: 27.04.2023 13:14

Фото без описуВідповідно до Рішення виконавчого комітету Липоводолинської селищної ради визначено термін прийому документів для зарахування дітей до 1-го класу на 2023/2024 навчальний рік: з 28 квітня 2023 року до 31 травня 2023 року.

Для зарахування до закладу одному із батьків необхідно подати такі документи:

1. Заява встановленого зразка
  2. Копія свідоцтва про народження дитини

3. Оригінал медичної довідки встановленого зразка форма – 086-1/0

4. Згода на обробку персональних даних батьків чи законних представників  та неповнолітньої дитини (зразки документів додаються)

Документи можуть прийматися електронною поштою bajrak.school@gmail.com у сканованому вигляді.

Для подання документів можна скористатися системою електронної реєстрації Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти.

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.

До закладу загальної середньої освіти у першу чергу зараховуються:

• діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу;
  • діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, що здобувають освіту в цьому закладі;
  • діти працівників цього закладу освіти.

Територія обслуговування, закріплена за Байрацьким ліцеєм Липоводолинської селищної ради: с.Байрак, с.Довга Лука, с.Липівське