День природи у пришкільному таборі

Дата: 22.06.2021 14:09

Фото без описуЛюдина – маленька часточка природи, тому кожному з нас потрібно жити в гармонії з навколишнім середовищем. Екологічна культура учнів – одна з необхідних складових рис справжнього громадянина, який займає в суспільстві активну життєву позицію. У цій діяльності виховується як любов до природи, так і творча активність. Саме з цією метою 22 червня  у пришкільному таборі «Сонечко» був проведений День природи, який розпочався  екскурсією «Аптека навколо нас». Вихованці дізналися назви та  лікарські властивості рослин, які ростуть у нашому селі, як правильно заготовляти лікарську сировину.  Під час  гри-вікторини команди «Флора» і «Фауна»  дізналися багато цікавого та нового про тваринний та рослинний світ. Цікаві завдання вимагали від дітей ерудиції, вміння працювати у групі, підтримувати один одного. Вихованці  підготували листівку«Будь сильним! Донеси сміття до смітника» для того, щоб кожен із нас звернув увагу на проблеми нашої планети, насамперед, екологічні. День  завершився розмовами про щасливі враження, які нам подарувала природа. . Варто зауважити, що усі вихованці табору дуже люблять природу рідного краю, розуміють її проблеми і з усією щирістю та патріотизмом піклуються про неї!