Якщо тебе ображають

Дата: 24.09.2021 14:26

Фото без описуУ шкільному житті, сповненому новими знаннями і цікавими подіями, виникають ситуації приниження чи знущання з однокласників, молодших школярів. Ця проблема у всьому світі має назву «булінг». 24 вересня у навчальному закладі для учнів початкових класів  організовано та проведено ряд заходів з протидії булінгу.  Щоб діти розуміли значення поняття «булінг», вміли відрізнити цькування від жарту, проявляли почуття емпатії та переживання до оточуючих, проведено імітаційну гру "Якщо тебе ображають". Учні розглянули змодельовані ситуації, склали правила дружнього класу, розучили мирилки, переглянули та обговорили мультфільм «Деякі діти бувають незручними, але всі заслуговують на любов».