Безпечна країна

Дата: 19.11.2021 14:27

Фото без описуКожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій ситуації. Навчаючи дітей правилам дорожнього руху , ми закладаємо надійний фундамент майбутнього і безпечного життя.

З метою розширення знань дітей з правил дорожнього руху , правил переходу проїжджої частини,  сигналами світлофора ,  правилами безпечної поведінки на зупинках та  посадки в транспорт , у навчальному закладі для учнів початкових класів була проведена година спілкування «Безпечна країна» . Учні взяли участь у вікторині «Ми знаємо правила дорожнього руху», грі «Правильно-неправильно», «Червоний, жовтий, зелений» , відгадували загадки про світлофор, переглянули цікавий мультфільм «Телефон».

Коли ми говоримо про безпеку на дорозі , то маємо пам’ятати : на дорозі немає дрібниць!