День науки

Дата: 17.05.2024 14:32

Фото без описуДень науки в закладі пройшов змістовно та пізнавально. Учні 6 класу виконували інтерактивні вправи в Wordwall, де мали змогу взаємодіяти з різноманітними науковими матеріалами, обмінюватися думками та ідеями, а також виконувати завдання, які допомогли їм краще зрозуміти наукові концепції та явища. Здійснили віртуальну подорож до інтерактивного Музею науки Малої академії наук України. Діти переглянули відео та майстер-класи на сторінці музею і познайомилися з найбільш популярними експонатами. З учнями 7 та 8 класів виконані навчальні проєкти "Розвиток обчислювальної техніки" та "Внесок українських вчених у розвиток інформаційних технологій". Здобувачі освіти досліджували історію та етапи розвитку обчислювальної техніки, а також ознайомилися з видатними досягненнями українських вчених у сфері інформаційних технологій. Результати досліджень були представлені у вигляді презентацій. Учні 9 класу взяли участь у вікторині, під час якої продемонстрували свої знання з різних галузей науки: фізики, хімії, біології та інформатики.

Завершальним етапом дня став квест "Сходинками фізики та інформатики" для учнів 7-11 класів. Учасники заходу вирішували різноманітні завдання, які вимагали від них застосування знань із фізики та інформатики. Квест складався з шести станцій, де учні розв’язували головоломки, розшифровували слова, давали відповіді на поставлені питання. Такий формат спілкування дозволив учасникам не тільки перевірити свої знання, але й покращити навички командної роботи та розвинути критичне мислення. Квест став захоплюючою та пізнавальною подією, яка надихнула учнів на подальше вивчення наук.