Книга - найдорожчий скарб

Дата: 02.06.2021 14:32

Фото без описуЗ метою поліпшення роботи щодо збереження підручників,  а також прилучення підростаючого покоління до книги як джерела знань, у навчальному закладі  2 червня був проведений рейд-перевірка навчальної книги. Комісією, до складу якої увійшли члени ШКІДу, педагог-організатор, бібліотекар, перевірені підручники у всіх класах. У ході роботи встановлено, що загальний стан підручників – задовільний, проте деякі учні неналежно ставляться до навчальної книги і вчасно не підклеюють. Слід відмітити стан збереження підручників у 8 класі. Всі діти бережливо ставляться до навчальної книги, їх зовнішній вигляд відповідає вимогам.

Книга - це найдорожчий скарб, який втілює в людину розум, тому  закликаємо з повагою і любов'ю ставитися до книги!