Під тінню чорнобильського крила

Дата: 26.04.2024 14:42

Гірким болем відгукується в українських серцях день 26 квітня 1986 року. Аварія на Чорнобильській АЕС стала важким уроком для всього людства. З метою вшанування пам’яті ліквідаторів цієї аварії в закладі проведено виховні заходи. Учні початкових класів переглянули відео «Чорнобиль. Місто-привид» та виготовили аплікацію «Скорботні янголи». Для учнів 5-11 класів проведено екологічну годину «Дзвони Чорнобиля» та організовано віртуальну екскурсію до національного музею «Чорнобиль». Поетичні рядки про чорнобильську трагедію звучали на літературних читаннях «Весни обірване суцвіття». Всі бажаючі мали можливість переглянути виставку-спогад «Під тінню чорнобильського крила». Нехай прийдешнє покоління завжди пам’ятатиме уроки Чорнобиля, щоб над нашою планетою завжди було чисте небо.