Азбука дорожньої безпеки

Дата: 19.05.2021 14:49

Фото без описуЗ метою поліпшення роботи із запобігання дорожньо-транспортному травматизму,   формуванню навичок безпечної  поведінки на вулицях і дорогах,  удосконалення і узагальнення знань із безпеки дорожнього руху, правил пішоходів 19 травня у навчальному  закладі для учнів  1,3 класів було організовано показ та обговорення  мультфільмів «Дітям про  правила дорожнього руху», «Азбука дорожньої безпеки». У гості до дітей завітали Світлофорчик із загадками  про транспорт, дорожні знаки з грою «Червоний, жовтий, зелений». Учні виготовили власноруч макети світлофорів, шукали найбільш безпечний шлях руху від дому до школи, вчилися правильно переходити  проїжджу частину вулиці, щоб зберегти своє життя і здоров’я інших учасників дорожнього руху.