Твоє здоров’я в твоїх руках!

Дата: 23.02.2021 14:50

Фото без описуВідповідно до плану роботи громадського наркологічного поста,     з метою профілактики шкідливих звичок, зокрема - тютюнопаління,     23 лютого  у навчальному закладі було проведено інтерактивне заняття для учнів 5 класу  «Твоє здоров’я в твоїх руках!». Діти  переглянули відеопрезентацію «Шкідливі звички» та створили колаж «Хочеш жити – кинь палити!», на якому члени ШКІДу розмістили не лише  інформацію про наслідки згубної звички, а й запропонували вправи: «Коло думок», «Уміння опиратися тиску», «Вірші-страшилки». Школярі  обмінялися думками та ідеями виходу із ситуації, показали своє власне  бачення  вирішення проблем, склали чудові вірші про шкідливість куріння.  Та головне,  учні зрозуміли, що здоров’я треба берегти, а не розчиняти його в тютюновому димі.