Україно, ми твоя надія!

діти свого народу.

Бережімо історію

від роду й до роду.

Сьогодні, 29 червня, вихованці пришкільного табору «Сонечко» відзначили  День патріота України. З піднесеним настроєм прийшли до табору у вишиванках, демонструючи яскравий колорит національного орнаменту.  В ході літературно-патріотичного свята «Україно, ми твоя надія», діти здійснили подорож сторінками захоплюючої книги «Україна», ознайомились  із цікавою інформацією про державні та народні символи нашої держави, легендами, традиціями, оберегами України. У грі-вікторині «Я знаю Україну» показали знання з історії козацтва, державотворення, культури України, проявили кмітливість та креативність мислення під час виконання вправи «Колосок побажань», адже  на кожній зернині розмістилось побажання Україні та всьому українському народу.        Флешмоб «Ми любимо Україну» довів, що у нашому таборі відпочивають справжні українські патріоти!

День пройшов насичено та цікаво. Дух патріотизму панував у таборі протягом усього дня.