Будь природі вірним другом!

Дата: 16.02.2021 14:55

Фото без описуЦікаво та весело розпочався День природи в учнів початкової школи. Діти  із захопленням розповідали про тваринок, яких доглядають вдома та розглядали фотовиставку «Мої домашні улюбленці».

Для розширення та поглиблення екологічної культури дітей, знань про природу та виховання дбайливого ставлення до неї  було проведено  гру-вікторину «У царстві живої природи».  Учні  мали змогу проявити свою творчість, ерудицію, вміння  себе презентувати.      Діти   відгадували загадки,  показали гарні знання у відеоіграх  «Жива та нежива природа», «Явища природи», «Спів пташок», лего-грі «Назви квітку - первоцвіт».

Учні початкових класів активні учасники акції «Допоможи пташкам взимку», тому швидко і безпомилково   склали  «меню для пташок».

Перемогу у грі - вікторині здобули Федчун Михайло (1клас) та Самілик Ангеліна (3клас).