Ми проти насильства, ми за добро!

Дата: 10.12.2022 14:58

Фото без описуЗ метою привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок учні та вчителі закладу освіти долучилися до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка проходила з 25 листопада до 10 грудня. У ході акції були проведені різноманітні тематичні онлайн-заходи: година спілкування «Ні - насильству над жінками», фоточелендж  «Сім’я без насильства!», інформаційний порадник «Як не стати жертвою кібербулінгу», флешмоб "Ми проти насильства, ми за добро!", виховні години «Ми – проти СНІДу», уроки доброти «Ріка добра з джерельця милосердя», акція «Журавлик надії», інформаційна година щодо вшанування пам'яті студенток, розстріляних у Монреалі, година цікавої інформації «Волонтери - люди доброї волі», заняття з елементами тренінгу «Конфлікт. Шляхи подолання конфліктів », круглий стіл «Корупція – це державний злочин». Організовано перегляд та обговорення відеороликів «Скарлет», «Соловейко з одним крилом», презентації «Конвенція про права дитини», соціального відеоролика «Він заплатив».

Проведені заходи стали приводом для аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей. Сприяли вихованню в учнів людяності, толерантності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до інших, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків.