Сильні, сміливі, спритні!

Дата: 18.06.2021 14:58

Фото без описуГамірним видався «День спорту» 18 червня  в пришкільному таборі відпочинку «Сонечко». Ранок дітей розпочався з позитивної зарядки, яка дала їм колосальну енергію на весь день.  Головні події відбулися на стадіоні, де учасники  спортивних змагань «Сильні, сміливі, спритні» визначали найвправніших  серед команд «Вікторія» та «Олімп». Учасники мали змогу показати  свої  фізичні можливості у різних естафетах. Перемогу з мінімальним  рахунком  виборола  команда «Вікторія». Цього ж  дня  до вихованців  табору  завітав  лікар «Нехворайко», який розповів дітям про правила  загартовування та безпечної поведінки під час  купання у водоймах. Протягом дня діти створювали мистецькі композиції на спортивну тематику (малюнки на асфальті).

День  пройшов  весело, розваги були цікавими та змістовними!