Як діяти у надзвичайних ситуаціях

Дата: 28.05.2021 14:59

Фото без описуЗ метою поглиблення знань здобувачів освіти про правила поведінки у надзвичайній ситуації, використання навичок самозахисту та взаємодопомоги в навчальному закладі проведені заходи до Дня цивільного захисту. Для учнів 1-9 класів відбувся єдиний урок «Як діяти у надзвичайних ситуаціях». Діти переглянули пізнавальне відео, пригадали, які події називаються надзвичайними ситуаціями, повторили алгоритм дій у разі їх виникнення, взяли участь у  виставці-конкурсі малюнків «Моя безпека у моїх руках».Учні 8-9 класів продемонстрували свої знання у навчальному практикумі з користування засобами індивідуального захисту та відпрацювали правила гасіння пожежі. Організовано та проведено практичне тренування з  евакуації учасників освітнього процесу.Свою спритність, швидкість та витривалість учні 8-9 класів відпрацювали під час спортивної естафети. Перемогу у змаганнях з човникового бігу та стрибків у довжину з місця здобули восьмикласники. У бібліотеці презентовано виставку літератури та наочних посібників «Умійте жити безпечно».

Практична спрямованість заходів спонукала здобувачів освіти до поглиблення знань із ЦЗ та здобуття навичок захисту від наслідків надзвичайних ситуацій.