Табірну зміну літа 2021 року розпочато

Ось і літечко прийшло,
                                                                                            Різні
забави принесло

Такими словами розпочалося у навчальному закладі  відкриття пришкільного оздоровчого  табору з денним перебуванням  «Сонечко», яке відбулося  10 червня 2021 року.
Цього дня школа гостинно прийняла в свої обійми
29 дітей, які не захотіли прощатися з нею, а вирішили ще частину літа провести зі своїми друзями.
Згідно складеного плану роботи, перший день табірної зміни розпочався святковою лінійкою «Зустріч літа». Учні підготували виступ, у якому розповіли про літо,  канікули, друзів. «Галявина очікувань» замайоріла квітами з дитячими мріями та сподіваннями.Конкурс малюнка на асфальті  «Мир та щастя всім дітям планети» відкрив нам таланти юних художників. Краще будь-яких слів дитячі малюнки показали, чого прагнуть діти, що їх хвилює. Найкращими художниками були Руденко Даша,  Мамонова Аня,  Патьоха Віка,  Кизим Яна.  Перший день у таборі «Сонечко» пройшов весело, цікаво та змістовно, із змаганнями, творчими конкурсами, відпочинком  на свіжому повітрі.   Учні ознайомилися із планом роботи табору, інструктажем з правил техніки безпеки в таборі і поза його межамиНехай кожен день у таборі буде корисним та яскравим!