Сніговик – найулюбленіший персонаж зимових розваг!

Дата: 18.01.2022 15:02

Фото без описуСніговик – найулюбленіший персонаж зимових розваг. 18 січня у багатьох країнах святкують Всесвітній день Сніговика. В Україні його відзначають недавно, проте  це не завадило провести весело та змістовно час у закладі освіти. Під час ранкових зустрічей учні початкових класів дізналися багато цікавої інформації: про найбільшого та найменшого сніговика, про його родину та сніговика, який стоїть догори ногами . Діти відповідали на запитання вікторини «Що ми знаємо про сніговика?», відгадували загадки, створили хмару слів, склали сенкан до слова «Сніговик» та виготовили кумедних і  милих героїв своїми руками. Ці зимові персонажі прикрасили класні кімнати та подарували дітям гарний настрій на весь день.