Відчинила двері школа у чарівний світ знань

Дата: 01.09.2020 15:02

Фото без описуПершовересень – одне з головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне.

У цей день навчальний заклад привітно відкрив двері для своїх вихованців. Особливим він був для цьогорічних першокласників. Світлий клас і перша вчителька з нетерпінням чекали на них. Приємним сюрпризом для дітлахів стали подарунки від Липоводолинської селищної ради, які вручила директор навчального закладу Деуленко Н.О.

Цей навчальний рік проходитиме  в особливих умовах, тому перший урок було присвячено темі безпечного навчання під час карантину. Вчителі пояснили школярам нові правила поведінки, розвінчали міфи про COVID-19, ознайомили з правилами особистої гігієни.

Мандрівку в дивовижний світ знань розпочато.

Нехай уроки будуть пізнавальними, книги – цікавими, шкільна дружба – міцною!