Вивчати англійську – це легко!

Дата: 12.02.2021 15:02

Фото без описуГоловною метою проведення тижня англійської мови в школі було підвищення мотивації учнів до вивчення англійської мови, розвиток в учнів навичок слухання та говоріння, творчих здібностей, логічного мислення та пам'яті.

Мета була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземної мови та спробували свої сили у різноманітних конкурсах. Учні 1 класу із захопленням виконували інтерактивні завдання ABC- party, учням 5-6 класів сподобався квест-гра «Пошук скарбів», виконуючі лексико-граматичні завдання, вони вдало дійшли до результату гри  -  знайшли скарби. Наостанок учні всіх класів прийняли участь у підготовці святкових листівок, віршів та привітань до дня Святого Валентина.

Тиждень англійської мови сприяв розвитку творчих здібностей  та пізнавальних інтересів учнів та довів, що сучасні школярі знають, люблять і хочуть вивчати  англійську мову.