Зимові свята в традиціях нашого народу

Дата: 29.12.2022 15:04

Фото без описуЗимові канікули – це найбажаніша і найочікуваніша пора для дітей, яку вони проводять не тільки весело, а ще й з користю. Здобувачі освіти взяли участь в онлайн – конкурсі «Зимові свята в традиціях нашого народу». Це захід для тих, хто щороку чекає зимової казки, яку приносять традиційні свята. Щоб отримати нагороди, учасникам потрібно було знати, хто такий святий Миколай, як українці відзначають Новий рік, Різдво та Водохреща, якими обрядами супроводжуються ці святкування. Діти узагальнили свої знання про про народні традиції, з’ясували значення кожного свята.

Одинадцятикласники долучилися до Всеукраїнського інтернет – конкурсу «ЗНО-2023: довідник випускника», присвяченого підготовці до ЗНО, дізналися про правила тестування, досвід минулих років,актуальну інформацію та популярні міфи, що стосуються тестування, попрактикувалися на конкретних вправах і задачах, отримали сертифікати та дипломи.