СНІД змінює життя

Дата: 01.12.2021 15:05

Фото без описуЩорічно 1 грудня  відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом. З метою формування навичок здорового способу життя, підвищення рівня обізнаності учнів про ВІЛ/СНІД, його профілактику й толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих у навчальному закладі проведено інформаційно-просвітницькі заходи. Всі бажаючі мали змогу переглянути тематичну виставку «Всесвітній день боротьби зі СНІДом», долучилися до флешмобу «Червону стрічку носять небайдужі». Керівник наркопоста та актив ШКІДу розповсюдили профілактичний буклет. Для десятикласників проведено урок-застереження «СНІД змінює життя», під час якого діти обговорили шляхи поширення хвороби та способи її попередження, розглянули ситуативні вправи. Такі заходи допомагають учням усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, уберегти себе від  цього страшного захворювання, зробити правильний вибір у житті.