А свічка плакала в скорботі

Дата: 27.11.2020 15:07

Фото без описуЗ метою вшанування пам’яті жертв Голодомору,  виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого у навчальному закладі  була  проведена година – реквієм «Дзвони скорботи». Школярі  читали вірші, спогади очевидців тієї страшної трагедії, обговорили оповідання В. Савчука, переглянули відеоролики «Ти приніс мені яблуко?», «Який на смак хліб, що його їли в Голодомор?»,  «Де б ти не був – вшануй померлих від голоду!» та книжкову виставку-спогад «А свічка плакала в скорботі». Першокласники та п’ятикласники виготовили незабудку – символ пам'яті  жертв Голодомору 1932 – 1933 років та взяли участь у флешмобі «Незабудка 1932-1933 років». Восьмикласники створили колаж «День пам'яті жертв Голодомору». Всі учасники заходу запалили свічки та   хвилиною мовчання вшанували пам’ять закатованих  жертв Геноциду українського народу.