Міжнародний день «Дякую»

Дата: 11.01.2022 15:08

Фото без описуМіжнародний день «Дякую», який кожного року відзначається 11 січня, можна по праву назвати одним із найбільш «ввічливих» свят у світі. Воно підкреслює важливість гарного ставлення до ближніх і всіх людей загалом, нагадує про те, наскільки важливими для нас є почуття, які ми висловлюємо цим словом.

Учні 1-4 класів  закладу освіти приєдналися до святкування Всесвітнього дня «Дякую». Під час ранкової зустрічі та гри - бесіди школярі дізнались, багато цікавих фактів  про історію свята, обговорили чому так важливо дякувати усім людям, які нас оточують, розглянули ситуації «Знайди привід для подяки», пограли в ігри «Чи скажеш ти Дякую?», « Кому і за що ми можемо подякувати», створили веселку Вдячності, а також подякували один одному. Всі учасники заходу зрозуміли, що за допомогою «дякую» можна не лише висловити вдячність до всіх, хто робить наше життя кращим та щасливішим, але й продемонструвати свою вихованість та гарні манери.