Мандрівка цікавими планетами

Дата: 23.02.2024 15:09

Другий тиждень декади початкових класів також мав свої напрямки: Планета орнітологів, Планета-музей звичаїв та традицій, Пояс слів-астероїдів, Співуча планета, Планета здоров’я.Розпочався він із відвідування «Планети орнітологів». Цього дня, на хвилинці-цікавинці, діти дізналися, що горобець хатній є птахом 2024 року в Україні. Учні виконали веселу та жваву руханку з Горобчиком, розучили «Пісеньку горобчика».У вівторок діти подорожували «Планетою-музеєм звичаїв і традицій». Сьогодні, як і сотні років тому, не старіє стародавнє мистецтво вишиваних рушників. Рушник – оберіг і благословення. У ньому закладена енергія рук людських, і він є абсолютно живим предметом. З учнями початкових класів було створено виставку вишитих рушників під назвою «Душа мого народу – рушники», здійснено віртуальну подорож «Рушник-оберіг». Учні дізналися про те, як створюється вишитий рушник, що означають певні символи та кольори на ньому.У Міжнародний день рідної мови діти взяли активну участь у конкурсі «Веселі скоромовки», створили хмару слів «Рідна мова».Українська народна пісня є однією із святинь нашого народу, його найціннішим духовним скарбом.  Українці  створили так багато пісень, що, якби кожного дня вивчати одну нову пісню, на вивчення усіх не вистачило б людського життя. Веселі перерви для учнів початкових класів проходили під назвою «Народна пісня в сучасній обробці». Кожна дитина намагалася проявити свій співучий талант, хист до музики.23 лютого школярі відвідали «Планету здоров’я». Вони ознайомилися з простими кроками до здорового раціону і самостійно за правилами «створили» кожен свою тарілку здорової їжі, виконавши практичну роботу «Моя тарілка здорового харчування». Щоб бути здоровим потрібно займатися спортом. Тому як не пограти у «Веселі естафети», які принесли малечі море емоцій, бажання бути сильнішими, спритнішими. Декада завершилася. Вона була цікавою і захоплюючою. Діти із задоволенням брали участь у різних заходах та проявляли свої розумові, творчі та спортивні здібності. Набуті ними знання, вміння та емоції залишаться надовго.