Діти – квіти життя

Дата: 01.06.2021 15:11

Фото без описуЩороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. У навчальному закладі проведені різноманітні заходи, що підкреслили увагу до дитячих прав і до формування гармонійної особистості.

Учні початкових класів переглянули та обговорили відео «Як святкують Міжнародний день захисту дітей  у світі», ознайомилися з виставкою дитячої книги «Веселковий світ дитинства». Свою творчість та фантазію діти проявили під час конкурсу малюнків на асфальті «Хай буде мир на всій землі». Третьокласники виготовили прапор – символ Міжнародного дня захисту дітей. Учні 5-6 класів створили колективні творчі роботи «Наші права – щасливе дитинство», «Діти – квіти життя». Для старшокласників проведено спартакіаду «Сильні, сміливі, спритні».

Цей день пройшов не просто весело та змістовно, а й нагадав  дорослим про необхідність захищати права дитини, щоб  вона росла  здоровою і щасливою, навчалася і займалася улюбленими справами.