Будьмо здоровенькі!

Дата: 25.06.2021 16:12

Фото без описуЗ метою сприяння отриманню дітьми знань про поняття «здоров’я», «здоровий спосіб життя» та визначення усвідомлення факторів, що впливають на здоров’я, 25 червня у таборі відпочинку «Сонечко» пройшов День здоров’я .  Змістовним  та корисним для вихованців табору цього дня був квест «Будьмо здоровенькі!». Команди «Аскорбінка» та «Вітамінка» здійснили незвичайну подорож у країну Здоровляндію. Вирушили на прогулянку до містечка Нехворійська, познайомились із його мешканцями, пройшли вулицями, на яких виконували різноманітні завдання: відгадували загадки про овочі, фрукти, визначали корисні та шкідливі продукти харчування та звички, виконували завдання вікторини  «Здоров’я -  найцінніший дар». На свіжому повітрі, в невимушеній атмосфері, діти повторили основні правила здорового харчування, розповіли про свої улюблені страви, їх користь або шкоду для здоров’я. Вихованці табору  довели, що знають правила здорового способу життя, вміють працювати весело та злагоджено. День був насиченим, цікавим та змістовним,  пройшов у веселому та оздоровчому темпі.