Впевненим кроком у країну Знань

Дата: 01.09.2021 15:16

Фото без описуПерше вересня – це завжди хвилююча подія. У цей день шкільне подвір’я знову наповнилося  веселими мелодіями, яскравими барвами осінніх квітів, дитячим щебетанням, посмішками. Голосно звучала урочиста музика, звідусіль лунали теплі слова. Кожне дитяче серце хвилююче відгукувалося на заклик першого дзвоника. Віршами, танцями, співами вітали наймолодших школярів їх старші друзі. Настрій учням піднімали казкові герої.          Директор навчального закладу Деуленко Н.О. та гості свята привітали всіх із чудовим святом Днем  Знань, яке відкриває перед кожним із учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажали всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні. Школа гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила  у просторі й затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.