Щасливі разом ходити по землі

Дата: 20.03.2023 15:16

Фото без опису20 березня святкують Міжнародний день щастя. Це почуття, без якого неможливо уявити своє життя. Вихованці та учні нашого закладу долучилися до відзначення свята. Дошкільники під час ранкової зустрічі поринули в уявну подорож «Краплинками щастя», прослухали та обговорили оповідання В. Сухомлинського «Що таке щастя?». Для учнів початкових класів організовано марафон, під час якого діти переглянули презентацію «20 березня – Міжнародний день щастя», де дізналися історію виникнення свята, записали асоціативний кущ «Щастя – це…», створили дружнє коло «Щасливі разом ходити по землі», провели руханку «Якщо ти щасливий» та виготовили листівки для своїх рідних. Десятикласники на уроці української літератури написали поради та побажання, як стати щасливою головній героїні  Лесі Українки – Кассандрі. Цей день був особливим для всіх учасників, додав їм багато радісних і світлих моментів у житті.