Ми відповідаємо за тих, кого приручили

Дата: 30.11.2021 15:18

Фото без опису З метою виховання любові до тварин, поваги до вірності, відданості домашніх улюбленців, відповідальності за приручених тварин у навчальному закладі для учнів початкових класів проведено урок Доброти «Ми відповідаємо за тих, кого приручили». Діти переглянули відео «Екзотичні домашні улюбленці», «Цікаві факти про домашніх тварин», «Бережливе ставлення до «братів наших менших». Дізналися про акцію «Дзвіночок», яка набуває все більшого поширення по всьому світу. Учні поділилися цікавими історіями про своїх домашніх улюбленців, підготували світлини та малюнки, чим і підтвердили свою щиру любов та турботу про них.

А ще на урок завітав лікар Айболить, який  ознайомив із правилами догляду за  тваринами, закликав не завдавати їм шкоди.  І на останок - склали пам’ятку «Правила поведінки з тваринами». Та головне,  усі зрозуміли, що знайти підхід до будь-якого домашнього вихованця легко – треба просто любити його, і він відповість взаємністю.