СНІДу-НІ! Ми за життя!

Дата: 01.12.2020 15:19

Фото без опису1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Це один із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я,  під час якого людство має можливість підвищити рівень обізнаності про це захворювання та його профілактику.

У  навчальному закладі ранок розпочався з акції «Обери життя. Воно прекрасне». Члени  учнівського самоврядування  всім учням та вчителям    подарували браслетики з гаслом «СНІДу-НІ!!! Ми за життя!», як символ боротьби зі СНІДом та надії на майбутнє.

На виховних годинах школярі  розширили свої знання про небезпеку епідемії ВІЛ/СНІДу, переглянули презентацію «Хто попереджений – той захищений», відео «СНІД – загроза людству», взяли участь у  вікторині «Що треба знати про СНІД» та грі «Правда чи фейк про ВІЛ/СНІД». Старшокласники переглянули виставку-застереження «СНІД. Знати, щоб жити!»

Такі заходи допомагають учням усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, уберегти себе від  цього страшного захворювання, зробити правильний вибір у житті.