Всесвітній день авіації  та космонавтики

Дата: 12.04.2024 15:19

12 квітня відзначають найбільше космічне свято року - Всесвітній день авіації  та космонавтики, присвячений першому польоту людини в космос. Учні початкових класів здійснили віртуальну подорож у космічний простір, переглянули відео «День космонавтики», відгадали космічні загадки, розшифрували космічні лабіринти, склали пазли на космічну тематику, виконали руханку «Булька в космосі». Багато цікавого діти дізнались про першого  космонавта незалежної України - Леоніда Каденюка, космічні ракети , про життя і роботу космонавтів на орбіті, переглянули світлини Місяця, Землі, які були зроблені космонавтами з космічних кораблів.

Безліч невідомого космос ще приховує від нас. Він чекає на тих, хто піде незвіданими шляхами у зоряне небо, у Всесвіт. Можливо це буде хтось із нашого байрацького підростаючого покоління.