День охорони навколишнього середовища

Дата: 16.06.2021 15:20

Фото без описуСьогодні, 16 червня, у пришкільному таборі «Сонечко» пройшов День охорони навколишнього середовища. З метою формування у дітей стійкого усвідомлення себе частиною природи, виховання дбайливого, гуманного і духовного ставлення до природи, яке викликає яскраві і позитивні емоції проведений екологічний КВК  « І красива вся природа і багата».  Команди «Бджілки» та «Метелики»  у ході  виконання завдань училися оцінювати негативне і бездумне ставлення до природи, берегти і примножувати її багатства.
    Як підсумок дня діти створили колаж «Правила поведінки у природі».

Кожен для себе повинен знайти шляхи для покращання навколишнього середовища. Можливо хтось прибере сміття в своєму дворі,посадить дерево, а дехто просто не залишить слідів свого перебування на природі. Але разом ми зробимо навколишнє середовище кращим, і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів та нашого довкілля.