Тютюн здоров’ю не товариш!

Дата: 18.11.2021 15:21

Фото без описуЩорічно, у третій четвер листопада, світова спільнота відзначає Міжнародний день відмови від паління  (No Smoking Day). Проблема вживання тютюну дуже актуальна в наші дні, тому в навчальному закладі здійснюється профілактична робота з дітьми.

18 листопада для учнів 3-4 класу проведена година спілкування «Тютюн здоров’ю не товариш!». Школярі здійснили екскурс в історію щодо походження тютюну, переглянули відео «Твоє здоров’я в твоїх руках», обговорили  причини та наслідки вживання тютюну, зрозуміли «механізми» впливу тютюнопаління  на фізіологічний і психічний стан людини та визначили свою позицію щодо доцільності або недоцільності паління. У ході вправи «Умій сказати «Ні!»» школярі  обмінялися думками та ідеями виходу із ситуації, показали своє власне  бачення  вирішення проблем, створили плакат «Обираємо здоров’я». Проведений захід сприяв формуванню здорового способу життя, адже бути здоровим – завжди модно!