День туризму

Дата: 24.06.2021 15:25

Фото без опису24 червня в таборі був День туризму. Всі з нетерпінням його чекали, адже  була запланована екскурсія «Стежинами рідного села» .  Під час екскурсії вихованці  відвідали  Меморіал загиблим воїнам нашого села в роки Великої Вітчизняної війни та пам’ятник Невідомим солдатам. Діти  уважно  слухали розповідь виховательки табору про події, які відбувались майже 80 років тому у нашому селі, сумну статистику про наслідки війни, вшанували пам’ять про загиблих покладанням квітів.  Наступними об’єктами нашої екскурсії були : сільська бібліотека,  церква святого Пророка, Предтечі і  хрестителя Господнього   Іоана,  стадіон . Саме у сільській бібліотеці у наших вихованців був «привал». Діти не лише перепочили, а й переглянули  книжкову виставку  до 25 річчя Конституції України, відповіли на запитання вікторини «Про все на світі» та  пограли у цікаві ігри. Стомлені, але задоволені,  повернулися до табору.

Родзинкою нашого дня став розважальний  квест «Ми- туристи». Команди «Говерла» та «Карпати» впевнено йшли туристичним маршрутом, на шляху якого були стежини «Секрет рюкзака», «Прогноз погоди», «Багаття за всіма правилами , «Спортивно- туристична», де наші туристи показували вміння переправлятися по купинах, проходити лабіринт,  долати різного виду перешкоди та залишилися цілими і неушкодженими. Учасники квесту були неперевершеними. Перемогла дружба.