Будь природі другом!

Дата: 01.03.2021 15:27

Фото без опису1 березня в навчальному закладі стартував тиждень географії. З метою розширення та поглиблення екологічної культури учнів, знань про природу рідного краю та виховання дбайливого ставлення до неї,  було проведено  квест «Будь природі другом!».  Учні  3 та 5 класів мали змогу проявити свою творчість, ерудицію, вміння працювати в групі.   Учасники команд «Флора» і «Фауна»   показали відмінні знання у конкурсах  «Анаграми», «Мозаїка»«Вікторина»,  «Прислів’я», «Впізнай гриб». Діти переглянули відео «Червона книга України», пригадали та обговорили правила поведінки в природі. Підсумком заходу була  вправа - коло думок «Що я можу зробити для збереження природи...» У висловлюваннях учнів прослідковувалося бажання берегти й охороняти природні багатства. Перемогу у квесті здобула команда «Флора» (з різницею в 1 бал!).