Джура - гра патріотів!

Дата: 28.04.2023 15:29

Фото без описуЗ  метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя, формування духовно багатої та фізично розвиненої особистості учні закладу взяли участь у  І етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). На конкурс було представлено два рої в середній та старшій вікових категоріях. Учасники гри відповідали на запитання конкурсів «Відун» і «Рятівник» та практично продемонстрували надання домедичної допомоги.

На підставі висновків журі наші учасники отримали гарний результат: І місце – в середній віковій категорії, ІІ місце – в старшій віковій категорії.

Щиро вітаємо наших учнів та пишаємося вашими здобутками.