Вишиванка - безцінний спадок українців!

Дата: 20.05.2021 15:30

Фото без описуСимволом нашого народу є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками. П´ятнадцятий рік поспіль в Україні відзначають День вишиванки – свято, яке сприяє єдності й культурному відродженню українського народу. 20 травня здобувачі освіти та педагоги навчального закладу долучилися до святкування. Учні 1  класу ознайомилися з історією виникнення свята, дізналися цікаві факти про орнаменти та види вишиванок, визначили регіони вишивки за допомогою обчислювальних виразів, виготовили орігамі «Сорочка-вишиванка». П´ятикласники та шестикласники створили своєрідну українську сорочку на асфальті, проявивши свою творчість та креативність. Для старшокласників проведено літературний екскурс «Історія моєї вишиванки». В цей день діти продовжили красиву традицію – одягати вишиті сорочки в знак єдності та підтримки один одного.